Hakkımızda

Zafer İşeri Avukatlık Bürosu

İstanbul’un merkezinde, kurulan ZAFER İŞERİ AVUKATLIK BÜROSU, kurulduğu günden bu yana dinamik ve deneyimli ekibiyle müvekkillerinin hukuksal hak ve menfaatlerini, hukukun üstünlüğü ve evrensel hukuk nosyonuna sahip şekilde, meslek kuralları ve meslek etiğinden ödün vermeksizin, sorunların çözümünde ve arzulanan hedeflere en kısa sürede ulaşılmasında etkin, zoru başaran ve yaratıcı bir avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Hakların kazanımı ve korunması konusunda tüm ülke çapında faaliyet göstererek kapsamlı bir anlayış sergilemekte, yerli ve yabancı müvekkillere yerel ve uluslararası hukuku ilgilendirir konularda danışmanlık yapmakta, dava süreçlerinde bilgi ve deneyimini aktarmaktadır.

 

İstanbul’da bulunan merkez ofisin yanı sıra Ankara, Antalya ve İzmir’de bulunan bağlı ofisleri ve Roma, Londra ve Minneapolis’deki işbirliği büroları ile hem dava takibi hem danışmanlık alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Uyuşmazlıkları sulh ve uzlaşma gibi alternatif yöntemleri de deneyerek çözüme ulaştırmakta ve bu süreçte “uyuşmazlık çözümü” konusunda yurt dışında edinilen bilgi ve deneyimi ile, çeşitli koruyucu avukatlık tavsiyeleriyle müvekkillerini bilgilendirerek “uyuşmazlık” konusu daha ortaya çıkmadan önlemektedir.

 

ZAFER İŞERİ AVUKATLIK BÜROSU, yurt içi ve yurt dışı bilgi ve deneyimi ile bireylere ve şirketlere hukuki destek sağlamaktadır.

 

Hukuk etiğine uygun olarak edindiği tecrübe ile ZAFER İŞERİ AVUKATLIK BÜROSU sahip olduğu know-how ile müvekkillerine özgün, güncel, haran bilgi vermeye açık şeffaf bir hukuk hizmeti sağlamaktadır. Tüm bu bilgi paylaşımları için ZAFER İŞERİ AVUKATLIK BÜROSU kendi içerisinde müvekkillerine teknolojik özel bilgi aktarımı sayesinde müvekkillerinin bilgi alma hakkına özen gösteren bir yapılanmaya sahiptir.

ZAFER İŞERİ 9001