Bilirkişilik Eğitimleri

Zafer İşeri Avukatlık Bürosu > Duyurular  > Bilirkişilik Eğitimleri

Bilirkişilik Eğitimleri

bilirkisilik

İstanbul Barosu, Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile işbirliği halinde, nitelikli hesaplamalar alanında, sertifikalı eğitimlere başlıyor.

Sertifikalı eğitim vermeye yetkili bulunan İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile imzalanan protokol doğrultusunda, başvuruda bulunduğu nitelikli hesaplama uzmanlık alanında en az beş yıl süreyle mesleki faaliyette bulunan avukatların bilirkişilik yapabileceği nitelikli hesaplamalarla ilgili, “her bir alt uzmanlık alanında 24 saatlik eğitim almış olmak” şartını yerine getirmeleri için bu eğitim programları hazırlanmıştır.

İstanbul Barosu avukatlarına %50 indirimli olarak, KDV dahil 540 TL eğitim bedeli belirlenmiş olup, Üniversitenin Nişantaşı ve Kartal Kampüslerinde eğitimler gerçekleştirilecektir.

İlk eğitim, 7-8-14 Temmuz 2018 tarihlerinde hafta sonu grubu olarak,  “Aktüerya (İş Göremezlik/Destekten Yoksun Kalma)” nitelikli hesaplamalar alanında, 10.00-18.00 saatleri arasında, Üniversitenin Nişantaşı Yerleşkesinde 3 gün olarak gerçekleştirilecektir.

İkinci eğitim, 21-22-28 Temmuz 2018 tarihlerinde, “İş Mevzuatından Kaynaklı Nitelikli Hesaplamalar” eğitimi ile devam edecektir.

Gelecek talepler doğrultusunda, Üniversitenin Kartal yerleşkesinde ve diğer alt uzmanlık alanlarında da eğitimler başlanacak olup, bilgi, iletişim ve kayıt için:

Tel: 0 216 444 5 438 (1173)

E-posta: igunsem@gedik.edu.tr

https://igunsem.gedik.edu.tr/EgitimList/hukuk

Yorum Yok

Yorum Yap